Oleybet Para Yatırma Limitleri

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/oleygo” title=”Oleybet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”red” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
Oleybet’ para yatırmak çok basit bir işlemdir. Para yatırırken birçok ödeme yöntemini kullanabiliriz. Oleybet’i benim tercih etme sebebim bu. Para yatırma yöntemine göre Oleybet’in belirlediği bir minimum miktar vardır. Yatırmak istediğimiz miktara uygun olan ödeme yöntemini gönlümüzce seçmekte özgürüz. Para yatırırken Banka havalesi, Cep bank, QR kod, Paygiga, Papara, jeton Cüzdan, Anında Havale, Rocket Pay gibi güvenilir ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca para yatırabileceğiniz bazı sistemler uluslararası ödeme sistemleri olduğu için Türkiye dışında yaşayan kişiler de rahatça Oleybet’e para yatırabilirler. Yurt dışında yaşayan Türklere de Oleybet bahis sitesini bu yüzden tavsiye edebilirim.

oleybet para yatırma limitleri

Oleybet Havale Yöntemini kullanmak

Oleybet’e para yatırırken kullanabileceğimiz en kolay yöntemlerden birisidir. Tüm yerel bankalar aracılığı ile Olaybet para yatırma işlemlerimi hızlıca yapabiliyorum. Havale yapabilmek için gerekli tüm bilgileri sistem üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Havale yaparak sisteme yatırabileceğiniz minimum bir miktar bulunmakta. Bu miktarın altında havale yapmamaya dikkat ediyoruz. Bu miktar Havale yöntemini kullanacaklar için 250 TL’dir. Havale işlemini bankaların müsaade ettiği her saat yapabilirsiniz. Havale sistemi ile para yatırırken biraz beklemelisiniz bu süre genelde 30-45 Dakika arası sürer. Yoğunluğa göre bu zaman biraz daha uzayabilir. Havale yöntemi bakiye yüklemek için bence en iyi yöntemdir.

Oleybet’e Para Yatırırken Cep Bank Yöntemini Kullanmak

Cep bank uygulamalarını kullanarak hızlı bir şekilde bakiye yükleyebilirsiniz. Cep bank ile aktarım yapmayı az bakiye yükleyecekler için önerebilirim. Cep bank ile 20 TL ve üstü bakiyeyi hızlıca Oleybet hesabınıza geçirmeniz mümkündür. Akbank cep kullanıcıları sadece 40 TL ve üstü bakiye yüklemek zorundadır. Cep bankı avantajlı yapan ise istediğiniz her saat bakiye yükleyebilmenizdir. Oleybet’e gönderdiğiniz para destek ekip tarafından hızlıca hesabınıza geçilir. Bazı günler yoğunluk olduğunda süre uzayabilir para yatırırken bu bilgiyi göz önünde bulundurmalıyız. Aynı zamanda da çok kolay bir ödeme yöntemidir. Cep bankı ödeme yöntemlerini bu yüzden de sizlere tavsiye edebilirim.

Para Yatırma İşleminde QR Kod Kullanmak

QR kod çok rahat ödeme yapılan bir sistemdir. Aynı zamanda da minimum yatırma miktarı 50 TL’dir. Bu yüzden QR Kod kullanımı sizlere önerebilirim. QR kod yatırım seçeneğini günün her saati kullanabilmeniz sizin için bir avantajdır. QR kod yatırım sisteminin size verdiği üst sınırda Oleybet’e bakiye yükleyebilirsiniz. QR kod ile yatırım işlemi yapacak olan kişilerin öncelikle destek ekibi ile irtibata geçmesi gerekir. Destek ekip size QR kod verdikten sonra 1-15 Dakika arasında işleminiz gerçekleştirilecektir.

Paygiga Yöntemini Kullanarak Oleybet’e para yatırmak

Paygiga uluslarası kullanılan bir ödeme yöntemi olduğu için yurt dışından Oleybet’e para yatırmak isteyenler için tavsiye edebilirim. Paygiga’dan sisteme yatırabileceğiniz minimum miktar 100 TL’dir. Kullanım kolaylığı ve güvenilirliği bakımından Paygiga kullanmak Oleybet kullanıcıları için çok mantıklı olacaktır.

Papara Ödeme Yöntemini Kullanarak Oleybet’e Bakiye Yüklemek

Papara Cüzdan çok bilinen bir ödeme yöntemi olduğundan güvenilirliğini sorgulamak zaten saçma bir hareket olur. Papara’yı uzun ve gereksiz bilgileri aklında tutmak istemeyen kullanıcılara tavsiye edebilirim. Papara ile Oleybet’e para yatırma işlemi yapmak çok kolay. Genelde bakiyenin hesaba geçmesi 30-45 dakika arası sürmektedir. Yoğunluğa göre bu süre değişebilir veya biraz daha uzayabilir. Papara ile en az 20 TL ve üstünü yatırabiliyoruz. Bu yüzden yeni başlayan veya az bakiye yüklemek isteyenler Papara Cüzdan uygulamasını kullanabilirler. Papara ile 7 gün 24 saat bakiye yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Papara’yı bu avantajları için tüm kullanıcılara önerebilirim.

Oleybet Yatırımı Yaparken Jeton Cüzdan Kullanmak

Jeton Cüzdan kullanmak diğer ödeme yöntemlerini kullanmaktan çok basit olduğundan sizlere bu ödeme yöntemini tavsiye edebilirim. Aynı zamanda en az 20 TL ve üstünü yatırabilirsiniz. Minimum yatırma miktarının düşüklüğü sebebi ile bende başlangıçta bu Jeton Cüzdan’ı tercih etmiştim. Ayrıca Jeton Cüzdan ile 7 gün 24 saat bakiye yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bakiyenizin hesaba geçmesi 30-45 dakika arası sürmektedir. Bu süre anlık yoğunluğa göre kısalabilir veya uzayabilir.

Anında Havale ile Oleybet’e Para Yatırmak

Anında havale ile işlem süresi diye bir şey yoktur. 7 gün 24 saat istediğiniz zaman Oleybet’e bakiye yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda Anında Havaleyi kullanmak çok basittir. Anında Havale kullanarak yatırabileceğiniz en az miktar 100 TL’dir. Günün her saati kullanabilir olması ve basitliği sebebi ile tüm kullanıcılara Anında Havaleyi önerebilirim.

Oleybet Para Yatırma da Rocket Pay Kullanmak

Rocket Pay uluslararası bir ödeme sistemidir. Para yatırma işlemini çok kolaylaştırmaktadır. Paygiga’yı Türkiye’de yaşamayan veya Türk bankasında hesabı olmayanlara önerebilirim. Paygiga kullanarak yatırabileceğiniz en az miktar 100 TL’dir. Aynı zamanda Paygiga kullanarak günün istediğimiz her saati para yatırma işlemi yapabiliyoruz. Paygiga kullanarak yaptığınız yatırma işlemleri 30-45 dakika arasınra hesaba geçiliyor. Bazen yoğunluk durumlarına göre bu süre biraz uzayabilir ya da kısalabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir